Treniruotės

Vaikų kikboksas

Vaikų kikboksas (6-10m.)

Vaikų kikboksas (6-10m.)–tai tinkamai parinkta kikbokso programa, atitinkanti vaiko amžių, bei jų fizinio išsivystymo ir parengtumo lygį.Treniruotės programa sudaryta taip, kad jos metu atliekami bendrojo lavinimo ir specialieji pratimai, būdingi gimnastikai, sportinei aerobikai, daug žaidimų ir kikbokso elementų. Tam, kad treniruotė neprailgtų programoje yra numatyti ir žaidimų bei estafečių rinkiniai.Esame įsitikinę, kad reguliarūs kikboksoužsiėmimai padės Jūsų vaikui įgyti pasitikėjimo savimi, susirasti naujų draugų ir pasiekti akivaizdžių pokyčių ne tik asmeniniame bet ir socialiniame gyvenime.Treniruotės vyksta:Pirmadieniais ir trečiadieniais 18.30-19.20

Vaikų kikboksas
Kick light treniruotės vaikams

“Kick light”grupė vaikams

“Kick light” -tai kovinio sporto disciplina puikiai tinkanti vaikams, paaugliams ir tiems kam nepatinka agresija. Šioje disciplinoje vaikai ir paaugliai išmoks kovoti ir įvaldys smūgių techniką. Visas šios disciplinos gražumas tame, kad negalimi stiprūs smūgiai ir beveik nėra jokio traumingumo. Kai vaikas paaugs jis galės pasirinkti ar ir toliau sportuoti pagal šias taisykles ar pereiti į K-1.

Užsiėmimus veda Vytautas Kislauskas (iki 2022 m. buvo Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas, kuruojantis kick light discipliną Lietuvoje). Vytautas nuolatos dalyvauja “kick light” seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Puikiai susipažinęs su šios disciplinos specifiką ir taisyklėmis. Praktikuojasi ir šios disciplinos teisėjavime, jis teisėjauja tarptautinėse varžybuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Ne, „Kick light“ disciplina skirta ne tik vaikams. Šios disciplinos varžybose mielai dalyvauja suaugę asmenys: ir verslininkai, ir mokytojai, ir kitų profesijų atstovai. „Kick light’as“ tuo ir sužavėjo pasaulį, kad po varžybų sportininkai nepatiria rimtesnių traumų, nes, kaip jau minėjome, stiprūs smūgiai yra uždrausti, o už stiprų smūgįvaržovui į galvą galima diskvalifikacija.

Mes turime daug perspektyvių sportininkų, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jie bijo ar nenori išeiti į ringą, labai dažnai tėvai neleidžia siekti sportinių aukštumų. Visi tėvai pergyvena dėl savo vaikų ir bijo, kad jiems kas nors nenutiktų. „Kick light“ disciplina yra puiki alternatyva mažiems vaikams, nes čia sportuojama praktiškai be traumų, mokoma kontroliuoti smūgių techniką ir draudžiama atlikti stiprius smūgius. Tokios kovos yra labai techniškos, jas įdomu stebėti. Kai vaikas paauga, tėvai gali nuspręsti ar sportuoti toliau savo malonumui, ar pereiti prie kitos rimtesnės disciplinos. Taip pat yra daug žmonių, kuriems nepatinka kai juos muša, tačiau norisi adrenalino ar atsikratyti streso, sudalyvauti varžybose. Tokiems žmonėms taip pat puikiai tinka ši disciplina.

Kikboksas pauglių grupė

Paauglių grupėje sportuojama, pagal K1 taisykles. Treniruotės metu būna daugiau sparingų (laisva kova su priešininku) negu vaikų grupėje. Mūsų klube sparingai neprivalomi, kas nenori sparinguotis atlieka pratimus.  Penktadieniais dažniausiai būna rato treniruotė ištvermės ir jėgos ugdymui. Sportuojame pirmadieniais ir trečiadieniais 17.30, o penktadieniais 16.30

Kikboksas paaugliams
kikboksas suaugusiems

Kikboksas ir Muaythai suaugusiems

Užsiėmimai mūsų klube padės jums atsikratyti neigiamų emocijų, sumažiti stresą, pagerinti fizinę buklę, pagerinti ištvermę, gerai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų, o kas svarbiausia išmoksite kovoti pagal kikbokso (k1, kick light) ir muaythai taisykles.

Kikboksas ir muaythai yra puikus pasirinkimas, nes treniruočių metu dirba beveik visi raumenys, sudeginama daug kolorijų, o smūgiavimo technika padeda išsikrauti, atsikratyti streso, depresijos, blogų emocijų, susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Sportuokite savo malonumui arba siekite sportinių aukštumų. Jūsų patogumui rytinės ir vakarinės treniruotės.

Treniruočių tvarkaraštį galite pamatyti čia. TVARKARAŠTIS.

Asmeniniai užsiėmimai

Treniruodamiesi su asmeniniu treneriu, Jūs visada jausite didesnį susidomėjimą sportuoti. Susidomėjimas – yra viena iš pagrindinių sėkmės priežasčių. Neprarasti noro sportuoti savarankiškai treniruojantis yra labai sunku. Patyręs treneris taip sudarys Jūsų treniruočių programą, kad Jūs neprarastumėte susidomėjimo ir entuziazmo.

  • Su treneriu Jūs daug greičiau pasieksite norimą rezultatą.
  • Jūsų asmeninis instruktorius naudoja specialiai Jums pritaikyta užsiėmimų metodiką
  • Asmeninis treneris sistemingai kontroliuoja Jūsų sveikatos būklę, nustato fizinį parengtumą krūviui treniruotėje.
  • Asmeninis treneris padės sudaryti mitybos planą