KLUBO PASIEKIMAI

2022.05.28
Kikbokso ir MMA turnyras “Vilkmergės taurė 2022”. Matas Ptašnykas ir Nikita Blaževič iškovojo pirmas vietas. Alan Praluckij iškovojo trečią vietą.

2022.05.04
Mantas Janonis užemė 3 vietą, nusileides labiau patyrusiam sportininkui. Tai buvo pirmoji Manto kova. Romualdas Borisovas pralaimėjo pirmoje kovoje būsimam čempionui.

2021.09.25
Dovydas Armalis tapo čempionu. Nikita Blaževič, Augvydas Grybas, Aivaras Marginis Jakas iškovojo sidabro medalius.

2021.06.23
MMA Baltijos čempionatas, kuriame vyko kovos ir pagal kikbokso taisykles. Mūsų klubą atstovavo: Augdvydas Grybas (1 vieta), Viktorija Maksinaitė (1vieta), Dominyk Ulevič (1vieta), Nikita Blaževič (2vieta), Edgaras Sedovas (liko be medalio, tai buvo jo debiutas), Beatričė Jarmalavičiūtė (neatsirado varžovė).

2021.10.11
Jame dalyvavo ir mūsų klubo sportininkai. Augvydas Grybas pusfinalio kovą laimėjo nokautu, o finalinėje kovoje vienbalsiu teisėjų sprendimu iškovojo pirmąją vietą. Viktorija Maksinaitė finale nusileido savo varžovei ir iškovojo sidabro medalį.

2021.08.17
Augvydas Grybas nutraukus kovą laimėjo prieš savo varžovą. Alanui Praluckiui tai buvo debiutas ir jis iškovojo pergalę. Turnyrą užbaigėme 2 pergalėm.

2020.03.07-08
Aivaras Miliauskas tapo čempionu, Beatričė Jermalavičiūtė iškovojo sidabro medalį, Viktorija Maksinaitė ir Norbert Drozd iškovojo bronzos medalius.

2020.02.29
Dalyvavo 67 sportininkai iš 12 klubų. Mūsų klubą atstovavo 9 sportininkai. Pasirodėme labai gerai.
Fighters gym naujokų komanda: Ernest Stankevič, Nikita Blaževič, Norbert Drozd, Ilja Miasnikov, Rafal Rukovič, Augvydas Grybas, Dominykas Zokas, Jakaterina Sizonova, Ernest Chmilko.

2020.02.08
Beatričė Jermalavičiūtė iškovojo sidabro medalį.

2020.01.31
Turnyre Aivaras Miliauskas pusfinalyje nusileido sportininkui iš Baltarusijos ir iškovojo bronzos medalį.

2019.09.10
Dovydas Armalis taškais nusileido patyrusiam kovotojui iš Lenkijos.

2019.04.27
Aivaras Miliauskas ir Algirdas Miliauskas sidabro medaliai. Augvydas Grybas ir Rajmund Krepštul iškovojo bronzos medalius.

2019.03.09-10
Dovydas Armalis susitiko su pajėgiu sportininku iš Baltarusijos. Deja dėl didelio kraujavimo iš nosies kova buvo nutraukta. Šį kartą likome be medalių.

2018.12.01-02
Vytautas Šalna (K1) antra vieta, Rolandas Zaranka (K1 ir kick light) du sidabro medaliai.

2018.11.10
Rezultatai: Rolandas Zaranka aukso medalis, Augvydas Grybas, Artiom Andruškevič, Vytautas Šalna ir Aivaras Miliauskas iškovojo sidabro medalius. Deivydas Kanapickas, Mantas Janonis, Jaroslav Zacharevič iškovojo sidrabro medalius

2018.05.06-07
Turnyre (Latvija) Sandra Kaušinytė ir Rolandas Zaranka užemė 3 vietas.

2018.04.28
Europos kikbokso klubų taurėje (Jonavoje) dalyvavo 151 sportininkas iš 29 klubų. Mūsų komanda iškovojo 11 medalių.
Medas Paulius (K1), Aivaras Miliauskas (K1), Rolandas Zaranka (KL) iškovojo aukso medalius. Sandra Kaušinytė (KL), Edgar Lemeševskij (K1), Povilas Zencevičius (KL) iškovojo sidabro medalius. Edgar Lemeševskij pusfinalio kovoje gavo kojos traumą, nors kovą laimėjo, tačiau negalėjo kovoti finale. Augvydas Grybas (K1), Ronas Apinys (KL), Raimund Krepštul (K1), Lukas Ramanovskis (K1), Nikita Petkov (KL) iškovojo bronzos medalius. Vytautas Šalna deja nusileido savo varžovui kick light disciplinoje, jam tai neįprasta disciplina prie kurios reikia priprasti  Anžij Januško ne tik vedė sportininkus į pergales, bet dar ir teisėjavo varžybuose.

2018.03.24-25
Pasibaigė Lietuvos kikbokso čempionatas. Jame dalyvavo 224 sportininkai iš 8 valstybių. Mūsų klubą atstovavo Raimond Krepštul, Nikita Ivanikov ir Arnoldas Jurgo. Raimund Krepštul iškovojo aukso medalį (K1), Nikita Ivanikov iškovojo sidabro medalį (K1), Arnoldas Jurgo iškovojo bronzos medalį (K1).

2018.01.20
Pasibaigė kikbokso turnyras “atviras ringas”. Turnyro metu įvyko 30 kovų iš jų 12kovų kovojo mūsų sportininkai. Viso turėjo dalyvauti 14 “Fighters gym” sportininkų, tačiau 3 sportininkams neatsirado varžovų.

2017.11.08
Fighters gym nariai dalyvavo atvirame naujokų ringe. Jame dalyvavo sportininkai kurių sąskaitoje mažiau negu 3kovos. Kovų metu nebuvo skiriamos pergalės (toks varžybų formatas). Mūsų klubą atstovavo penki sportininkai: Edvinas Stvolovič, Danielius Ščerbinkinas, Kasparas Ašmonaitis, Nojus Pečiulis, Edvidas Naujokaitis.

2017.02.17-19
Lietuvos kikbokso čempionate mūsų klubą atstovavo 11 sportininkų. Iš viso dalyvavo 263 sportininkai iš 9 valstybių. Sidabro medalius iškovojo: Paulius Juciūnas (KL), Nojus Pečiulis (KL), Nykolas Narkūnas (K1), Sandra Kaušinytė (KL). Bronzos medalius iškovojo: Darius Salietis (K1), Medas Pauliukas (K1) Povilas Zencevičius (KL). Klubo garbę taip pat atstovavo: Nikita Miasnikov (KL), Lukas Kalytis (KL), Kristijonas Dabrišius (KL), Sylvestr Zubovič (K1).

2016.12.10-11
Sandra Kaušinytė iškovojo sidabro medalį kick light disciplinoje. Edgar Sinicaiškovojo sidabro medalį kick light disciplinoje. Edgaras taip pat kovojo ir pagal K1 taisykles, bet teko pripažinti varžovo iš Kaliningrado pranašumą. Pirmą kartą varžybuose dalyvavo Justina Trepuilaitė. Nors ji pirmą kovą pralaimėjo, tačiau parodė puikų rezultatą.

2016.11.26-27
Pasibaigė kikbokso turnyras “Vilniaus open 2016”. Šiame turnyre dalyvavo 150sportininkų iš 5 valstybių. Mūsų klubo pasiekimai 3 aukso medaliai, 4 sidabro ir 1 bronzos medalis.
Nykolas Narkūnas aukso medalis, pergalė finale nokautu (K1); Medas Pauliukas aukso medalis, pergalė finale nokautu (K1); Paulius Juciūnas aukso medalis (kick light); Darius Salietis sidabro medalis (K1);
Donata Bagdonavičiūtė sidarbo medalis (kick light); Deimantė Černiavskytė sidabro medalis (kick light); Ronas Apinys sidabro medalis (kick light); Gediminas Damašius brozos medalis (kick light).
Vytautas Kislauskas teisėjavo pagal kick light taisykles. Anžij Januško nors ir baigė sportininko karjerą, bet kikbokso nepamiršta. Jis teisėjavo pagal K1 taisykles.

2016.11.12
Pasibaigė kikbokso turnyras “Atviras ringas”. Šiame turnyre įvyko 29kovos ir jis buvo skirtas naujokams kurių sąskaitoje iki 5 kovų. Savo jėgas išbandė 11 Fighters gym sportininkų: Sandra Kaušinytė, Donata Bagdonavičiūtė, Deimantė Černiavskytė, Nikita Miasnikov, Erikas Krikštelionis, Getvydas Lukas, Lukas Rudzianiec, Paulius Juciūnas, Nykolas Narkūnas, Kristijonas Dabrišius, Rapolas Staškus.

2016.10.29
Pasibaigė “Ivano Plochotniuko memorialas”, raginantis kovoti ringe, o ne gatvėje. Šiame turnyre savo sportininko karjerą užbaigė Anžij Januško. Nors Anžij ir nusileido savo varžovui, bet jam plojo visa salė atsistojus. Turnyre teisėjavo klubo treneris Vytautas Kislauskas.

2016.07.09
Anžij Januško dalyvo prestižiniame prof. kikbokso turnyre “DSF kickboxing challenge” (Lenkija). Anžij Januško susitiko su Jakubu Bartniku iš Lenkijos. Kova (81kg kategorijoje) buvo labai apyligi. Anžij antrame raunde prakirto varžovui antakį. Pirmus du raudus mūsų šalies atstovas pralaimėjo nežymia taškų persvara, tačiau trečiame raunde buvo pranašesnis už savo varžovą. Gaila, bet to neužteko ir pergalę šventė Lenkijos sportininkas.

2016.05.28
Tarptautiniame kikbokso turnyre “Wolves Cup 2016” Dovydas Armalis ir Donatas Pogada iškovojo pergales ir jiems buvo įteiktos turnyro taurės. Turnyre teisėjavo klubo treneris Vytautas Kislauskas.

2016.04.16
Šiandien vykusiame turnyre “atviras ringas” dalyvavo 11 mūsų klubo sportininkų ir 2 sportininkams neatsirado varžovų. Atvirame ringe dalyvavo sportininkai kurie lanko neilgiau negu 1metus ir turintys savo sąskaitoje ne daugiau 5kovų.

2016.02.27-28
Klubas Fighters Gym dalyvavo atvirame Lietuvos kikbokso čempionate. Jame dalyvavo 310 sportininkų iš 10 valstybių. Miroslav Markovski iškovojo sidabro medalį (kick light), Sandra Kaušinytė ir Antanas Buteliauskas iškovojo bronzos medalius (kick light), Anžij Januško iškovojo bronzos medalį (K1).

2016.01.29-31
Juozas Jonas Lazutka kovojo “Atvirame Baltijos Muaythai čempionate” ir iškovojo 3 vietą.

2016.01.23
Juozas Jonas Lazutka dalyvavo turnyre MCL K1 Poznane (Lenkija) ir iškovojo sidabro medalį.

2015.12.19-20
Ant tatamio užlipo du klubo sportininkai. Edgaras Sinica iškovojo kick light disciplinoje 1 vietą, bei 1 vietą K1 disciplinoje (iš viso 2 aukso medaliai), Povilas Zencevičius kick light disciplinoje iškovojo 3 vietą. Į čempionatą taip pat vyko Sandra Kaušinytė, tačiau jos svorio kategorijoje neatsirado kovotojų ir jai neteko kovoti.

2015.09.26
Kikbokso turnyre “Klaipėdos taurė 2015” Vitalijus Lukaševič iškovojo 1 vietą. Turnyre įvyko 84 kovos.

2015.09.12
Dovydas Armalis kovojo turnyre “Ivano Plochotniuko memorialas” kur kovojo vakaro kovoje dėl čempiono diržo. Po pirmo raundo kova dėl varžovo traumos buvo nutraukta. Čempiono diržą iškovojo Dovydas Armalis. Linkime varžovui kuo greičiau pasveikti ir lauksime revanšo.

2015.05.02-03
Vilniuje įvyko tarptautinis turnyras “Vilnius open 2015”. Jame dalyvavo virš 200 sportininkų iš 6 valstybių. Fighters gym sportininkai kovojo pagal K-1 taisykles. Vyriausias turnyro teisėjas Vadim Zelev (Vilkas / Fighters Gym), turnyre taip pat teisėjavo ir klubo “Fighters gym” prezidentas Vytautas Kislauskas.