Valentina Kislauskienė (Piloboxing)

Trenerė Valentina, Aerobikos, funkcinės jėgos treniruočių, šokių srityje dirba nuo 2003 metų. Nuolat stažuojasi įvairiuose seminaruose, konvencijose bei sporto renginiuose. Nuo 1990 iki 2002 metų lankė sportinės gimnastikos mokyklą, buvo LR rinktinės narė,  daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos vaikų, jaunučių ir jaunių pirmenybių nugalėtoja ir prizininkė, Lietuvos rinktinės narė. Ji įvykdė nacionalinės kategorijos normatyvinius reikalavimus.

 

     

 

  

 

 Vytautas Kislauskas (Kick light, K-1, Kikboksas)

Vytautas Kislauskas paskirtas Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentu, kuruojančiu „Kick Light“ discipliną. Jis nuolatos dalyvauja "kick light" seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Puikiai susipažinęs su šios disciplinos specifika ir taisyklėmis. Praktikuojasi ir šios disciplinos teisėjavime, jis teisėjauja tarptautinėse varžybuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, jam suteikta Lietuvos kikboksingo federacijos WAKO teisėjo licencija (nacionalinio teisėjo kategorija). Taip pat yra portalo Fighters.lt vyr. redaktorius, bendradarbiauja su Lietuvos kikboksingo federacija (parašė Lietuvos kikbokso istoriją, į Lietuvių kalbą išvertė "kick light" taisykles kuriomis vadovaujasi visi treneriai, dalyvauja visuose Lietuvos kikbokso federacijos rengiamuose turnyruose). Patirties sėmėsi iš daugelio Lietuvos kikbokso ir bokso trenerių, taip pat iš kitų valstybių trenerių ir sportininkų. Treneris yra įgijęs 3 išsilavinimus skirtinguose srityse, taip pat yra baigęs sporto trenerių perkvalifikavimo kursus (700 valandų) pagal LEU ir KKSD sudarytą licencijavimo programą.

 

Anzij Janusko (K-1, Kikboksas, Muaythai)

Šio trenerio sąskaitoje 80 kovų (tiek pagal mėgėjus, tiek pagal PRO kovas), 65 pergalės (15 pergalių pasiektos nokautais) ir 15 pralaimėjimų. Dalyvavo Profesionaliuose kovose pagal Muaythai, Kikbokso ir Bokso taisykles. Treniravosi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Rusijoje buvo suteiktas aukštas sportinis laipsnis Muaythai (tailando bokso) sporto šakoje, ten jis tapo kandidatu į sporto meistrus. Keletas pasiekimų:

Du kart Lietuvos muaythai čempionas, kelis kart Lietuvos muaythai čempionatų prizininkas, Kaliningrado apskrities muaythai čempionato prizininkas, Centrinės Europos čempionato pagal muaythai taisykles prizininkas, daugybės profesionalių turnyrų nugalėtojas bei dalyvis. 

 

 

Kontaktai

Šeškinės 22a, Vilnius

Tel: +370 633 33370

Email