PILOBOXING - naujiena Lietuvoje!

PILOBOXING - tai fitnesso programa
Piloboxing - tai funkcinės jėgos treniruočių programa, apjungianti geriausias bokso, kikbokso, klasikinės aerobikos, pilates ir šokio savybes. Piloboxingo užsiėmimai padade efektyviai atsikratyti nereikalingo svorio, pagerinti greitį, koordinaciją, reakciją, išlavinti lankstumą ir ištvermę. Piloboxingo devizas: "Stipri, daili, seaksuali". Pratimai pasisavinti iš bokso ir kikbokso padeda sustangrinti kūną ir moko savigynos. Pilateso pratimai suteikia kūnui dailumo, grakštumo, taip pat padeda pasiekti judesių harmoniją. Seaksualumą užtikrina ne tik bendro vaizdo pagerėjimas, bet ir begalė užvedančių šokio judesių.

Puikiai tinka moterims ir vyrams, mėgstantiems netradicines vidutinio ir aukšto intensyvumo treniruotes. Sujungus klasikinės aerobikos, pilates, bokso, kikbokso, šokio geriausias savybes į vieną treniruotę mes garantuojame Jums puikius rezultatus - atsikratysite nereikalingų kilogramų, patobūlinsite kūno formas!

 

Užsiėmimų laikas: Antradieniais, Ketvirtadieniais 17.30 ir 18.30, o Penktadieniais abi grupės sportuoja kartu 18.00. Treniruotės trukmė 60min.

Kontaktai

Šeškinės 22a, Vilnius

Tel: +370 633 33370

Email