Pirmoji Lietuvoje "Kick light" grupė.

"Kick light" - tai kovinio sporto disciplina puikiai tinkanti vaikams, paaugliams ir tiems kam nepatinka agresija. Šioje disciplinoje vaikai ir paaugliai išmoks kovoti ir įvaldys smūgių techniką. Visas šios disciplinos gražumas tame, kad negalimi stiprūs smūgiai ir beveik nėra jokio traumingumo. Kai vaikas paaugs jis galės pasirinkti ar ir toliau sportuoti pagal šias taisykles ar pereiti į K-1.

Kodėl verta pasirinkti "Fighters gym"?

Užsiėmimus veda Vytautas Kislauskas (Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas, kuruojantis kick light discipliną Lietuvoje). Vytautas nuolatos dalyvauja "kick light" seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Puikiai susipažinęs su šios disciplinos specifiką ir taisyklėmis. Praktikuojasi ir šios disciplinos teisėjavime, jis teisėjauja tarptautinėse varžybuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Kodėl ši disciplina tokia populiari visame pasaulyje?

Kitose kikbokso disciplinose vyrauja pilnas kontaktas, o „kick light“ disciplinoje už stiprius smūgius ir nokautus yra baudžiama. Taip pat varžovas, traumavęs savo priešininką, gali būti pašalintas iš varžybų. „Kick light“ buvo sugalvotas kaip tarpinė grandis tarp pusiau ir pilno kontakto kovų. Per šios disciplinos turnyrus praktiškai išvengiama traumų, dėl to juose dalyvauja tie sportininkai, kurie turi mažai patirties ar tiesiog nori dalyvauti varžybose, bet nenori patirti traumų ar rimtų sumušimų.

Ar ši disciplina skirta tik vaikams?

Ne, „Kick light“ disciplina skirta ne tik vaikams. Šios disciplinos varžybose mielai dalyvauja suaugę asmenys: ir verslininkai, ir mokytojai, ir kitų profesijų atstovai. „Kick light'as“ tuo ir sužavėjo pasaulį, kad po varžybų sportininkai nepatiria rimtesnių traumų, nes, kaip jau minėjome, stiprūs smūgiai yra uždrausti, o už stiprų smūgį varžovui į galvą galima diskvalifikacija.

Kodėl anksčiau neteko girdėti apie „Kick light“ Lietuvoje?

Nors Lietuvos kikbokso istorija prasideda 1993 metais, tačiau „Kick light“ disciplina Lietuvoje atsirado tik 2014 metais. Anksčiau pagrindinis dėmesys buvo skiriamas K-1 disciplinai, nes ši disciplina komerciškai buvo patrauklesnė, į ją daugiau susirinkdavo norinčių sportuoti. Tačiau laikai keičiasi, kovinis sportas tampa vis populiaresnis ir Lietuvos kikbokso federacija peržiūrėjo savo strateginius planus. Buvo nuspręsta daugiau dėmesio skirti vaikų saugumui ir populiarinti būtent šią discipliną. Pirmaisiais metais iškart sulaukėme rezultatų: iš Europos kikbokso čempionato (disciplina „Kick light“) Mykolas Serdiukas parvežė sidabro medalį. Ši disciplina turi labai daug perspektyvų.

Kodėl ši disciplina tokia perspektyvi?

Mes turime daug perspektyvių sportininkų, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jie bijo ar nenori išeiti į ringą, labai dažnai tėvai neleidžia siekti sportinių aukštumų. Visi tėvai pergyvena dėl savo vaikų ir bijo, kad jiems kas nors nenutiktų. „Kick light“ disciplina yra puiki alternatyva mažiems vaikams, nes čia sportuojama praktiškai be traumų, mokoma kontroliuoti smūgių techniką ir draudžiama atlikti stiprius smūgius. Tokios kovos yra labai techniškos, jas įdomu stebėti. Kai vaikas paauga, tėvai gali nuspręsti ar sportuoti toliau savo malonumui, ar pereiti prie kitos rimtesnės disciplinos. Taip pat yra daug žmonių, kuriems nepatinka kai juos muša, tačiau norisi adrenalino ar atsikratyti streso, sudalyvauti varžybose. Tokiems žmonėms taip pat puikiai tinka ši disciplina.

Dar pamiršome paminėti, kad ši disciplina ideali ugdant profesionalius sportininkus, nes vaikas ar paauglys gali per metus turėti daug kovų ir nepatirti traumų, kyla sportininko meistriškumas ir daugėja patirties.

Kontaktai

Šeškinės 22a, Vilnius

Tel: +370 633 33370

Email